Zakupy z planem. Gazetka papierowa versus gazetka w wersji elektronicznej.

Newsy

Obecnie istnieje całe mnóstwo działających sposobów promocji i reklamy. Każdy ma swoje mocne punkty i zalety, każdy jest kierowany do pewnego typu adresata i w każdy można inwestować, ale w różnym stopniu i w zależności od prowadzonego interesu lub branży. Jedną z możliwości dotarcia do przyszłego klienta i skłonienia go do zainteresowania się wybranymi produktami jest gazetka z aktualną oferta promocyjną.
Gazetka promocyjna
Gazetki najczęściej lądują w naszych skrzynkach albo na wycieraczkach rozprowadzane przez ulotkarzy albo listonoszy, czasem bierzemy je sami z marketowego dyspensera. Czasami lądują w naszych skrzynkach e-mailowych (po ich zasubskrybowaniu).

Sprawdź ten unikalny serwis www (http://www.davinci-tech.pl/pl/) - przedstawia on podobną problematykę i zapewne także Cię zainteresuje. Nie zwlekaj więc i kliknij tu!

To normalne, że bardzo wielu konsumentów poluje na promocje cenowe i nabywając produkty w promocyjnych cenach ma poczucie dobrze zrobionego interesu. Gazetka promocyjna w wersji papierowej może i jest wygodna i poręczna a do tego jest świetnym źródłem informacji o bieżących produktach będących w niższych cenach, lecz jest nieekologiczna i dość szybko traci datę przydatności. Ponadto – foldery reklamowe z wielu sklepów fizycznie zajmują miejsce i szybko zaśmiecają mieszkanie. Gazetkę w wersji elektronicznej otwieramy na naszym urządzeniu mobilnym kiedy tylko chcemy - aktualne gazetki promocyjne na Możemy ją podlinkować i wysłać znajomym. Promocje produktów w sklepach zmieniają się z taką częstotliwością (co najmniej raz na tydzień), że nadążenie z wertowaniem papierowych wersji wielu z nich mogłoby być nie lada wyzwaniem, nie wspominając o odhaczaniu produktów, które chcielibyśmy kupić czy wycinaniu kuponów, które chcielibyśmy zużyć.Co mogą zrobić autorzy aplikacji na urządzenia mobilne przygotowujący elektroniczne wersje gazetek, by wygodnie się ich używało? Byłoby wspaniale, gdyby gazetka promocyjna supermarketu była wyposażona też w opcję zaznaczania przez nas rzeczy, które chcemy kupić i automatycznego formowania ich w listę zakupów z kalkulacją ceny itp. Jeżeli gazetka zawiera kupony promocyjne, te, które chcemy zachować, mogłyby się zapisywać po kliknięciu w nie, a kupony, których nie wykorzystamy, mogłyby być umieszczane w koszu lub samoistnie wygasać po 24 godzinach. Gazetka sama mogłaby się archiwizować w dniu, kiedy kończy się jej ważność, robiąc tym samym miejsce dla nowej.