Zabieg laserem frakcyjnym - na czym polega i jaki jest jego cel?

Newsy

W ostatnim czasie ogromnie modne stało się wykonywanie zabiegów laserem frakcyjnym, który ma obowiązek odmłodzić cerę i upiększyć ją. Z takich świadczeń można skorzystać tak jak u kompetentnej kosmetyczki jak i (bądź w szczególności) w gabinetach jakie zajmują się medycyną estetyczną.


czy też słynnych "kurzych łapek" mają możność zredukowania go albo kompletnego usunięcia (przeczytaj o niciach liftingujących). Za wsparciem maszyn, jakimi są lasery frakcyjne możemy odmłodzić cerę, skreślić zmiany w kolorycie skóry zarówno te mocne jak i słabe, zredukować zmarszczki. Przyrząd ten to polepsza jędrność skóry, więc będzie świetna dla osób starszych pragnących trochę wymodelować rysy buzi czy też młodych mających kompleks na skutek przedwcześnie pojawiających się zmarszczek. Likwidacja szram i rozstępów również nie będzie kłopotem, bowiem lasery frakcyjne są w stanie całościowo je usunąć czy też zredukować do mniejszych formatów . Da się nim działać zarówno na buzi jak i w innych regionach na ciele, na przykład rękach czy brzuchu. Chcąc wyglądać świetnie na plaży w ciągu wczasów, wskazane jest zafundowanie sobie takiego usługi, aby ciągle czuć się pewnym siebie. I nie ma w tym miejscu znaczenia czy jednostka zamierzająca poddać się korekcie jest płci kobiecej czy też męskiej, bowiem nasze kłopoty w wielu przypadkach są pokrewne.

zabiegi
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Usługa ta nie potrzebuje dodatkowego znieczulenia. Polega na tym, że do cery pacjenta przykładana jest głowica wytwarzająca mikrowiązki światła, jaka w monitorowany sposób niszczy wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Dochodzi do zwykłego procesu gojenia, na przestrzeni jakiego komórki uszkodzone zastępowane są nową tkanką, a postać, na której zabieg został zrealizowany upaja się młodziej wyglądającą i jędrnej skóry. W czasie zabiegu część pacjentów czuje niewielki dyskomfort, powinno się wtenczas sięgnąć po środki znieczulające. Dla pozyskania najlepszych wyników specjaliści polecają wykonanie od 3 do 6 zabiegów, z czego jeden trwa mniej więcej 60 minut. Wartość usługi waha się pomiędzy 100 a nawet 5000 złotych za poszczególny zabieg.

Usługi przeprowadzane laserami frakcyjnymi nie przynależą do najtańszych, aczkolwiek można za ich pomocą zmniejszyć zmarszczki lub blizny i usunąć swoje kompleksy. Poprzez godzinny zabieg wykonany parę razy zdołamy cieszyć się gładką skórą na ciele bez pigmentowych zmian i skaz.