Sigma - spółka, która nie idzie na kompromisy i zapewnia swoim klientom produkty najwyższej jakości

Newsy

Jesteś miłośnikiem fotografii? Lubisz uwieczniać niezapomniane chwile na zdjęciach? Aby zobrazować piękno otaczającego świata, potrzebujesz dobrego obiektywu.


Rodzi się jednakże pytanie: Jaki wybrać? Na rynku znajdziemy nadzwyczaj bogatą ofertę.


www
Author: jjandchris
Source: http://www.flickr.com


apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska


przekrój - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Coraz więcej zarówno fachowców jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w sztuce fotografowania sięga po marki Sigma. Firma istnieje od ponad pięćdziesięciu lat, może zatem pochwalić się bogatym doświadczeniem i - co równie istotne nie ustaje w wysiłkach, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ostatnio na rynku zrobił furorę obiektyw sigma 85/1.4 . Ten, „uhonorowany” wieloma nagrodami, model doskonale nadaje się do robienia portretów, nawet w niezbyt gorszym oświetleniu. Soczewki efektywnie minimalizują wszelkiego rodzaju aberracje, dzięki temu uzyskujemy obraz bez zarzutu. Warto także polecić obiektyw sigma 50/1.4. Czemu? Powodów jest przynajmniej kilka. Niespotykana jakość optyczna, wysoka rozdzielczość obrazu, ultradźwiękowy silnik - wyliczać można bez ustanku.
Z jego „pomocą” zrobimy unikatowe fotografie z z efektem rozmytego tła. Nie ulega wątpliwości, że Sigma to najlepsza firma na współczesnym rynku fotograficznym.