Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 , a także dron 3DR SOLO

Newsy

Od niedawna atrakcyjne są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest przede wszystkim to, iż mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i ekspertów. Oprócz tego są one skonstruowane do rozmaitych celów, w związku z tym każdy z całą pewnością do czegoś wykorzysta to niewielkie urządzenie.
Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie najbardziej popularny i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (szczegóły), który produkowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do ekspertów. Nie ulega wątpliwości, że ta druga jest dużo droższa, gdyż ma lepsze parametry. Istotną zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym szlagierem na rynku. Na dodatek dron DJI Phantom 3 ma dużo przeróżnych bajerów. Ważne jest bez wątpienia to, że istnieje możliwość automatycznego powrotu do miejsca startu. Dla profesjonalistów istotne będzie to, iż w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Opłata za to urządzenie nie winna przekroczyć 5000 zł. Jeśli tymczasem poszukujemy czegoś bardziej fachowego to przypuszczalnie dron (oferta dronów dji spark combo) 3DR SOLO spełni wszystkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, że łatwo i wygodnie się go obsługuje. Prócz tego zamontowany został guzik PAUSE, dzięki któremu mamy szansę wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Powinno się jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO - sprawdź - służy głównie do pracy zarobkowej. Fanatycy powinni decydować się na tańsze warianty, ponieważ mnóstwo funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten aparat kosztuje ok. 7000 zł, w związku z tym jest to już dość spory wydatek. Jednakże osoby, które absorbują się fotografią na pewno będą zadowolone z tego sprzętu. Warto dodać, że dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych w sklepach, dla przykładu: .

Jeżeli masz w planach zakup drona to zdecyduj się na jeden z wyżej wyszczególnionych modeli. Są to sprawdzone sprzęty, które nie popsują się po kilku użyciach. Jeżeli masz obiekcje to najlepiej stanie się, jeśli pogadasz z kimś kto ma większe pojęcie na ten temat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz postaw na kupno drona!