O jakim telefonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki aparat z wielką chęcią zakupiliby mężczyźni

Newsy

Upodobania kobiet i facetów czasami bardzo się różnią - co wyjątkowo podoba się żonie, to nie zawsze zachwyci męża. Naukowcy starannie opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i reżyserzy filmów przygodowych podejmują ten wątek. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, aby przekonać się, że panie i mężczyźni podczas zakupu konkretnego przedmiotu, chociażby komórki, kierują się zupełnie innymi kryteriami.

Huawei Honor 7
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Kobiety po dwudziestce, jak również czterdziestolatki chętnie wybierają modele o niedużych gabarytach, czyli komórki, które bez trudu zmieszczą się w małej torebce lub kieszeni sportowej bluzy. Wymienione kryterium spełnia choćby Samsung Galaxy s3 mini. Z racji tego że reprezentantki płci pięknej dużą wagę przywiązują do wyglądu, nowoczesny telefon powinien mieć elegancką obudowę. Dlatego zarówno asystentka, jak i ekspedientka w miejscowym jarzyniaku zapewne będzie zachwycona modelem Honor 7 w białej bądź srebrnej obudowie. Zresztą kolor aparatu ma też dla nas inne, równie ważne znaczenie. Jeżeli narzeczeni posiadają jednakowe modele, to ich odcień jest zasadniczo jedynym identyfikatorem. Pomimo tego że telefony wymieniamy dosyć często, to panowie chętnie inwestują w nieco droższe modele. Ich uwagę zapewne może przykuć praktyczny Nexus 5x - . Użytkownicy zachwalają jego niezawodność, jak również wytrzymałą baterię. Trzydziestolatkowie, o wiele częściej niż przedstawicielki płci pięknej, swoją uwagę skupiają na czysto pragmatycznych aspektach. Zanim zapłacą za telefon, to na wstępie zweryfikują niemalże wszystkie jego parametry.LG 5X
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Jednak na szczegółowym przeglądnięciu instrukcji obsługi z pewnością się nie skończy. Trzeźwo myślący klient bierze pod uwagę co najmniej kilka pozornie mniej istotnych aspektów. Dla przykładu zweryfikuje, czy aparat Honor 7: poznaj informacje, pewniej trzyma się w ręku niż Samsung Galaxy s3. Tymczasem doświadczony właściciel doskonale prosperującego zakładu, który w trakcie służbowych wyjazdów bardzo często korzysta z wszelkich urządzeń mobilnych niewątpliwie sprawdzi, czy wybrany aparat ma wysokiej jakości wyświetlacz - jeśli ekran będzie kiepskiej jakości, to korzystanie z urządzenia w słoneczny dzień będzie właściwie niemożliwe.