Notebooki firmy Asus - czemu są tak popularne pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Newsy

Szukając porządnego a jednocześnie niedrogiego laptopa spora ilość klientów kieruje się w stronę Asusa. Producent ten od dawna cieszy się dużą popularnością, a jego produkty doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.


Bardzo dobre recenzje przykładowo ma rodzina K52, składająca się z kilkunastu modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Przykładowo asus k52f nie posiada oddzielnej grafiki, dzięki czemu jest najtańszy z całej grupy - syn kocha asusa k52f. Lecz całościowa konfiguracja nie budzi zastrzeżeń, więc w biurowych zastosowaniach urządzenie to świetnie da sobie radę. Niewiele droższy, ale mający już w sobie dość mocną grafikę jest asus k52jc, więc dla mniej wymagających graczy jego zakup będzie dobrą inwestycją.


figurki 3D
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej mogą zaoferować notebooki asus k52n, dedykowane dla klientów poszukujących mocnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Notebook ten został wyposażony w dość mocną grafikę a także świetne głośniki Altec Lansing, przez co chętnie jest wybierany przez klientów szukających urządzenia do zastosowań multimedialnych. Do tego rzecz jasna w komplecie jest 15-calowy, błyszczący wyświetlacz, dający doskonałe odzwierciedlenie kolorów.


Zapaleni gracze z pewnością powinni też docenić laptop z wyższej serii, czyli asus (zobacz pokrowiec Asus Zenfone 4 Max (ZC554KL)) k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą ilością pamięci (nawet pomocna strona, warto zajrzeć). W zależności od odmiany może ona posiadać nawet 2G pamięci, co będzie pozwalać na spokojne granie nawet w bardziej zaawansowane produkcje.
Tags: