Należyte żywienie pupila

Newsy

Dobre odżywianie jest istotne nie tylko dla ludzi, ale także dla naszych pupilów. Podobnie jak ludzie, psy również posiadają własne ukochane smaki, które w wyższym stopniu preferują od pozostałych. Podstawowymi składnikami pożywnymi są białka, cukry, tłuszcze, oraz mikroelementy i witaminy.

http://superzoomarket.com/k,147,karma-dla-psow-brit.html
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każdy psiaczek jest poszczególnym przypadkiem i prawidłową dietę powinniśmy przystosować na podstawie spostrzeżeń. Znaczenie ma tu nie jedynie jego waga, wiek, czy rasa, lecz też podatności do uczuleń i nietolerancji niektórych składników. Odrębnej karmy potrzebuje wielki, dorosły czworonóg, a innej szczenię. Dla maluchów zbilansowaną dietą powinna być karma brit junior. Taką karmę cechuje przede wszystkim podwyższona treść mięsa. Jej unikalna formuła obejmuje umyślnie skomponowane zioła, oraz owoce, jakich obecność poprawia przymioty karmy.

Psiaczki ras wielkich, to szczenięta, które prędko rosną. Żeby się prawidłowo rozwijać, posiadać właściwie rozwinięte mięśnie i zdrowy system kostny, wymagają w karmie proteiny bardzo wysokiej jakości. Takie cechy ma naturalnie karma brit junior. Perfekcyjna wielkość antyoksydantów znajdujących się w owej suchej karmie dla szczeniąt dba o stan zdrowia komórek i ochrania psa przed wczesnym starzeniem się.Dojrzały czworonóg winien konsumować raz, lub dwa razy na dzień. Istnieją sytuacje kiedy karmienie zachodzi w inny sposób, ale o tym postanawia weterynarz. Właściciele piesków częstokroć popełniają błędy żywieniowe. Niestarannie zbilansowana dieta (informacje) jest w stanie prowadzić do otyłości, niedoborów elementów mineralnych i rozwoju przeróżnych chorób. Żeby temu zapobiec, wystarczy że karma Bosch będzie podstawowym pokarmem dla naszego pupila. Więcej informacji można przeczytać na stronie - karma Bosch dla psów.

Piesek
Author: Carol VanHook
Source: http://www.flickr.com
Trzeba rozważnie podchodzić do rozmaitych suplementów diet, bo nieraz mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Odpowiednio skomponowana i dobrana dieta powinna zaspokoić wszystkie potrzeby psa, bez aplikowania medykamentów. Należy wiedzieć, że dieta ma oddziaływanie nie tylko na zdrowie fizyczne czworonoga, lecz również na jego nastrój i postępowanie. Karma Bosch jest w ten sposób dobrana, ażeby zadowolić zapotrzebowanie psa we wszelkie niezbędne składniki.