Na czym polega szkolenie "Profesjonalna Obsługa Klienta Wewnętrznego"

Newsy

Profesjonalna obsługa klienta , skuteczna komunikacja wewnętrzna i miłe relacje między pracownikami to obecnie wyzwanie wielu zakładów pracy. Odpowiedzią na te problemy są szkolenia, jakich celem jest doskonalenie technik kontaktu z kontrahentem budujących korzystny obraz pracobiorcy oraz firmy i wzbudzających sympatię.

Przyswajanie wiedzy o profesjonalnej obsłudze nabywcy a także metodach rozstrzygania komplikacji międzyosobowych.

sala konferencyjna
Author: Open Knowledge Foundation
Source: http://www.flickr.com
Poznanie jak też ulepszanie technik i stylu efektywnej i korzystnej komunikacji z klientem, sprzyjającej dobremu zrozumieniu, korzystnej atmosferze oraz radzeniu sobie ze skomplikowanymi sytuacjami. Ukształtowanie podejść pro-klienckich członków szkolenia, asertywnej postawy względem klienta , nabycie przez pracobiorców umiejętności zidentyfikowania oraz udoskonalenia rozmowy bezpośredniej oraz telefonicznej z niełatwym rozmówcą oraz przyswajanie reguł efektywnej komunikacji - umiejętność radzenia sobie z presjami, animozjami a także agresją ze strony rozmówcy również (sprawdź) poznanie technik władzy nad stresem.

Po sfinalizowaniu kursu Profesjonalna Obsługa Klienta członkowie szkolenia będą wiedzieli w jaki sposób: posługiwać się technikami skutecznej komunikacji w rozmowach ze współpracownikami w komunikacji wewnętrznej, budować poczucie własnej wartości, profesjonalnie prowadzić rozmowy przez telefon, budować kompetentny wizerunek wśród kontrahentów i kolegówSzkolenia otwarte Wrocław powinny być dopasowane do wymagań uczestników szkolenia W jego czasie trener uwzględnia indywidualne wypadki z naszego życia oraz środowiska pracy, przedstawia narzędzia oraz (ciąg dalszy tego zagadnienia - http://czystal.wroclaw.pl/) gotowe rozwiązania do zastosowania już następnego dnia po szkoleniu. Zajęcia prowadzone są w postaci warsztatów popartych zwięzłymi mini-wykładami w czasie których przekazywane są potrzebne treści teoretyczne.

Charakter szkoleń ma za zadanie zaangażować wszystkich członków do żywego udziału przez pracę w grupach, mnogie ćwiczenia, dyskusje, burze mózgów, symulacje realnych sytuacji w obliczu zaistniałych zmian . Instruktor z całej dostępnej mu wiedzy wybierze rzeczy kluczowe, zgodne z wymogami i oczekiwaniami członków szkolenia: warsztat, analiza przypadków, treningi grupowe i w parach.