Która sportowa kamera będzie odpowiednia dla biegacza?

Newsy

Należyta sportowa kamera winna być zaprojektowana tak, aby cieszyła osobę korzystającą ze świetnej jakości fotografii, wideo w dużej rozdzielczości i mobilności.


Chęć utrwalania sportowych osiągnięć jest na tyle silna, że producenci już dawno zauważyli w tym biznes oraz prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach.
Jak nie zgubić się w gąszczu sportowych kamer oraz wybrać dobry dla siebie artykuł? Segment kamer sportowych jest bardzo silnie obsadzony przez wielu producentów. Wyłuskać dobry dla siebie artykuł to praktycznie rzecz biorąc poświęcenie wielu godzin na porównywanie poszczególnych jednostek ze sobą i funkcji, jakie oferują – oraz tych, jakie możesz dokupić. Dobór perfekcyjnej sportowej kamery nie jest bezproblemową decyzją, dlatego przygotowaliśmy poniższy przekaz . Oznajmić, iż ma być funkcjonalna to zdecydowanie za mało. Sportowa kamera winna posiadać szereg udogodnień, ażeby móc z niej skorzystać w prędki a także komfortowy sposób np. w trakcie zawodów sportowych, biegania, jazdy na bicyklu lub nawet nurkowania.Taką sportową kamerą jest Gopro Hero 5 Session.


Waga
Author: Marcel Oosterwijk
Source: http://www.flickr.com


Co powinna zawierać dobra kamera sportowa: ergonomiczną obudowę – dokładnie mamy na myśli jej budowę, korzystny kształt jak też taki rozmiar guzików, aby można było ekspresowo zacząć zapis wideo bądź zdjęć; należytą wagę – przy bardzo długim użytkowaniu owego sprzętu, zaczyna ciążyć nam każdy bezcelowy gram; jakość notowanych wideo – jako że mówimy o kamerach, to oczywiście nie może zabraknąć kilku zdań o owym parametrze. Wiele z sportowych kamer oferuje rejestrowanie wideo w jakości 4K .
Nie zawsze jednak znaczy to, że nasze wideo będzie o nadzwyczaj czystej jakości. Możemy się srogo zawieść, dlatego warto poszukać w sieci wideo innych użytkowników zarejestrowanych upatrzoną kamerą. Kamery Yi też mają zaprezentowane wyżej funkcje.