Jakie znaczenie pełni dobrze dobrana bielizna dla codziennej wygody oraz komfortu noszenia.

Newsy

Okres wiosenno-letni to czas, gdy panie z większą starannością zakładają ubrania. Może dlatego, że w owym okresie więcej można zyskać poprzez fajne ubranie. Mini spódniczki, leciutkie topiki oraz klapki, to elementy, które najczęściej występują w stylizacjach na upalne dni. Gdy jest upalnie, panie wkładają na siebie coraz mniej.
Biustonosz Gaia
Author: Gaia
Source: Akrobatka.pl
Przede wszystkim dlatego, żeby nie było im gorąco. Dominują króciutkie bluzeczki albo tuby, czyli bluzeczki bez ramiączek. Oczywistym staje się, że do takiego stroju trzeba dopasować odpowiedni biustonosz bez ramiączek, aby nie zepsuć końcowego efektu. Oczywiście nie jest to zbyt łatwa rzecz, gdyż ogólnie ciężko jest tak dobierać staniki, by każdorazowo umiejętnie podkreślić piersi. Biustonosze bez ramiączek stanowią tym większe wyzwanie, że w zasadzie cały ciężar biustu spoczywa wyłącznie na pasku podtrzymującym. Sprawdź: http://jagna.pl/biustonosze-c-23.html.

Przy niewłaściwie dopasowanym rozmiarze kiepski stanik to prawdziwa męka dla właścicielki. Zbyt ciasny będzie niemiłosiernie wpijał się w ciało, zostawiając piekące obtarcia, zaś za luźny absolutnie nie spełni swojej roli, ponieważ będzie bez przerwy przekrzywiał się i zsuwał. W najlepszym razie co najwyżej żałośnie oklapnie, sprawiając, że piersi takiej kobiety będą prezentowały się raczej niezbyt atrakcyjnie. Ciekawe oferty: przeczytaj.

W związku z tym, wybierając się na zakupy, należałoby pomyśleć zawczasu o dobraniu stosownej bielizny po to, by podczas upałów swobodnie i bez troski o całościowy efekt móc pokazywać własne wdzięki na plaży albo w środku miasta. Idealnie nada się markowa bielizna, przy której perfekcja uszycia da pewność, że nie rozciągnie się przy pierwszym praniu, zwiększając szerokość pod biustem o trzy rozmiary i tym samym stając się zniszczonym kawałkiem szmatki.
Dodatkowe paski umocują stanik w odpowiednim miejscu oraz zapobiegną przemieszczaniu się w trakcie codziennej aktywności ruchowej. Niestety panie o obfitych biustach zdecydowanie nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, gdyż pod naporem obfitego dekoltu nawet najlepszy biustonosz będzie przesuwać się i opadać. Zaś niewystarczająco podtrzymany biust to na pewno mizerny efekt, ale też problem dla kręgosłupa. Kompromisowym wyjściem mogą być przezroczyste paseczki, które dadzą bardziej stabilne rusztowanie dla obfitego biustu.