Jak sobie odmienić przyjemne miejsce do pracy? Szukamy przestrzeni coworkingowej w większym mieście.

Newsy

Coworking jest nowoczesnym sposobem organizowania sobie idealnego miejsca pracy. Stały się modne zaraz po tym, jak ludziom przestała się podobać praca z domu. Być może przyszedł taki czas, że zdali sobie sprawę, że nie są w stanie odpowiednio się skupić i pracować wydajnie będąc w domu? Na coworking zdecydowały się także osoby, które chciały mocno oddzielić pracę od domu i po prostu czuć silną granicę i nie przenosić problemów.

praca
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Jeśli i my chcielibyśmy zacząć pracę z biura Katowice oferują wiele możliwości. Miasto jest rozległe, a przez bliskie sąsiedztwo z innymi miastami z aglomeracji śląskiej, spaja naprawdę wiele osób z różnych profesji. Każda działalność jest dobra przykładowo: . Możemy wybrać biuro w najlepszej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum przesiadkowego) lub popatrzeć na nie pod względem funkcji, jakie ma spełniać. Jeśli będzie służyło temu, żebyśmy mieli tylko biuro na wykupione godziny, możemy kierować się lokalizacją, natomiast jeżeli istotne jest dla nas to, aby móc zarejestrować tam firmę, czyli mieć konkretny adres, jeśli chcemy gościć tam klientów lub zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i zaangażować ich do współpracy biznesowej, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się trochę więcej. Najlepiej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Dokładny przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w jakich dzielnicach miasta będziemy mogli poszukać dobrego biura, czy długotrwała modernizacja rynku czy torowisk nie wpłynie niekorzystnie na transport do tego miejsca. A dojazd potencjalnych gości? Zastanówmy się, czy będziemy w stanie pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, pracowników, jeśli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju. Czy damy radę pracować efektywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam przeszkadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście dość łatwy, czy będzie ona zajęta dokładnie wtedy, kiedy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy musieli wpadać do pracy także w soboty czy niedziele? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają dużą ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu. Więcejcoworking
Author: Nicholas Wang
Source: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Z pewnością dobrze, bowiem miasto to jest pełne ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, freelancerów. Odnajdują oni swój kawałek podłogi współdzieląc biura z innymi kreatywnymi osobami, pracującymi na własny rachunek. I na godziny.