Fundusz zalążkowy - niezaprzeczalnie wspaniałe rozwiązanie dla „młodych” nowoczesnych spółek

Newsy

Teraźniejszość charakteryzuje nieustanny rozwój. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy usilnie starają się zachować swoją pozycję na rynku.
absolwenci
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com


Tworzą nowatorskie Produkty, testują nowe koncepcje. Wszytko po to, aby zainteresować swą ofertą nowych odbiorców.


Realizowanie oryginalnych rozwiązań wymaga ogromnych nakładów pieniężnych w każdej fazie wdrażania nowych technologii - zaczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie ulepszeń, a na komercjonalizacji kończąc. Z myślą o takich właśnie projektach powstał fundusz zalążkowy, inaczej mówiąc inkubacyjny - kliknij po więcej. To świetna szansa na pozyskanie „świeżego” kapitału, szczególnie dla dopiero zakładanych spółek, które nie dostaną pożyczki z banku ze wzglęu na brak potrzebnych zabezpieczeń. Aktualnie coraz więcej „ludzi biznesu” korzysta z owej formy wsparcia, aby, dla przykładu wyprodukować prototypy różnych wynalazków. Dobrze byłoby wspomnieć, iż równie dużą popularnością wśród właścicieli firm może pochwalić się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technologicznej, co regulowana giełda.
Masz ochotę zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, ale nie wiesz jak to zrobić? Spokojnie, autoryzowany doradca New Connect na pewno we wszystkim Ci pomoże i udzieli cennych rad - sprawdź autoryzowanych doradców newconnect.