Fotokalendarz – nowoczesna metoda na utrwalenie niezapomnianych wspomnień z wakacji

Newsy

fotokalendarz z roku 2011
Author: David Lin
Source: http://www.flickr.com
Rozmiar dobieramy dowolnie, w pionie czy poziomie. Można również pokusić się o zadrukowanie płaszczyzn bocznych takiego obrazu w postaci kolorowej krawędzi lub fragmentu samego obrazu. Zastosowane barwniki w drukarkach nie posiadają rozpuszczalników, co zapewnia świetną jakość kolorowego wydruku. Omawiane urządzenia posiadają sporą mozaikę barw, które istotnie odzwierciedlają wszelkie detale zdjęcia. Można również użyć swe osobiste zdjęcie do wydruku.

Wystarczy, by zdjęcie miało odpowiednią rozdzielczość. W tym miejscu więcej: www.dimlab.pl/obrazy-i-plakaty. Fotokalendarze umożliwiają zaprezentowanie szczególnych zdjęć w interesujący sposób, o czym można się przekonać na http://www.dimlab.pl/cennik. Do każdego z miesięcy możesz dobrać jedną fotografię bądź sporządzić kolaż, który doskonale zaprezentuje piękne chwile spędzone w trakcie minionych wakacji. Ponadto każdą datę można wyróżnić, przypominając o istotnych wydarzeniach, np.

jubileuszu ślubu, urodzinach albo imieninach naszych przyjaciół. Co istotne, kalendarz nie musi mieć początku w styczniu. Można zdecydować się na dowolny miesiąc, który ma dla nas znaczenie, a dodatkowo na wszystkich kartach warto jest umieścić ulubione treści bądź zabawne kliparty. Fotokalendarze przygotowywane są zazwyczaj przez studia fotograficzne. Najważniejsze jest w tym przypadku posiadanie przynajmniej kilkudziesięciu fotografii tematycznych, które chcielibyśmy aby znalazły się w fotokalendarzu.

Fotografie te można zrobić i wybrać samodzielnie lub też zlecić ich wykonanie wspomnianej firmie. W zasadzie większych komplikacji w ich wykonaniu firma nie ma – produkuje się typowy kalendarz, po czym dodaje się do niego najlepsze fotki – jedno zdjęcie na dany miesiąc roku albo kilka w postaci kolażu.
plakat
Author: Paul van de Velde
Source: http://www.flickr.com
Mamy jakieś fajne fotografie i chcielibyśmy, aby pojawiły się ono na naszej ścianie w postaci obrazu? Obecnie będzie to wykonalne, a co istotniejsze za taką usługę nie wydamy nazbyt wiele, a zostanie ona zrobiona z utrzymaniem najwyższej jakości. Po prostu nasze zdjęcia zostaną nadrukowane na płótnie, co podaruje efekt że okazują się być to obrazy plakaty, bo z jednej strony będą drukowane tak jak ma to miejsce w sytuacji plakatów, lecz z drugiej strony będą znajdowały się na właściwym płótnie, więc spoglądając na nie, będziemy mieli wrażenie, że są to normalne obrazy. Całość okazuje się być zrobiona w taki sposób, że praktycznie bez rzetelnego przyjrzenia się nikt nie będzie mógł wiedzieć, że to nie jest tradycyjny obraz stworzony od podstaw.

Używając z takiego rozwiązania spowodujemy, że w naszym domu pojawi się coś niepowtarzalnego, co będzie wykonane z perfekcyjną dokładnością. Oprócz fototapet, drukarnie mają w ofercie obrazy na płótnie. Obraz na płótnie prezentuje się niezwykle elegancko, a klient może wybrać wzór z bogatej galerii lub przesłać przez siebie przygotowaną fotografię. Obraz na płótnie jest idealnym pomysłem na prezent, zwłaszcza gdy archiwalne fotografie przesłane drukarni, zmienią się w piękny obraz na ścianie. Oferta nie ogranicza się tylko do fototapet i obrazów.

Zamówione przez klienta zdjęcie może zostać wydrukowane i naklejone na szkło, porcelanę oraz odzież. Uwielbiany motyw może się znaleźć również na pościeli i podkładkach pod mysz komputerową. Najnowocześniejszą technologią drukowania jest druk przestrzenny.