Co jeszcze możemy zrobić dla Państwa? Pomoc w przypadku zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby.

Newsy

Odejście bliskiej osoby to oczywiście zawżdy wielka trauma dla jego familii. Mimo szoku w którym ci ludzie się znajdują, mają zazwyczaj ledwo dwa-trzy dni na załatwienie wszystkich formalności związanych z pochówkiem. A jest ich sporo, są to nie jedynie kwestie urzędowe czy lekarskie, ale też w wielu przypadkach kościelne (msza pogrzebowa, uzyskanie miejsca na pochówek), jak również organizacja posiłku dla żałobników itp..
Kwestii do zorganizowania jest sporo, toteż my, oferując swoje usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się niesłychanie, ażeby pomóc ludziom w żałobie w tym jakże trudnym momencie. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław, realizuje swe usługi pogrzebowe przez całą dobę. Naszym kompetentnym pracownikom trzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, by ściągnąć z głowy osób będących w w żałobie wszelkie kwestie formalne.
usługi pogrzebowe
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Zadajemy minimum pytań. Możemy zorganizować usługi pogrzebowe Wrocław lecz nie tylko. Mamy swe placówki usiane w całej Polsce, tak więc możemy zorganizować pochówek jak też stypę na terenie niemal całej Polski. Rzecz jasna, podobnie jak inne zakłady pogrzebowe we Wrocławiu - kredytujemy swe usługi - więcej -. Wspomożemy pozałatwiać zadania urzędowe jak i parafialne, to jest nabożeństwo pogrzebowe, również miejsce na pochówek. Realizujemy doradztwo w obszarze pogrzebu, podpowiemy gdzie się udać – punkt po punkcie, ażeby jak najsprawniej pokonać wszystkie formalności: zaświadczenie od medyka, formalności w USC, druki nekrologów, poczęstunek dla żałobników, itd., których wcale jest nie mało. Posiadamy własną chłodnię, oferujemy przewóz zwłok, także spoza granic Naszego kraju, przyszykowanie zmarłego do wystawienia w kaplicy. Mamy w ofercie sprzedaż trumien: dębowe, olchowe, topolowe, sosnowe, klasyczne jak także do kremacji.


Sprzedajemy również szeroki wybór urn: metalowych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych, a także z tworzyw mieszanych. Jako fabrykant trumien i urn oferujemy je w cenach hurtowych. Ponieważ mamy umowę z okoliczną kwiaciarnią, więc również bukiety kwiatowe możemy dostarczyć w okazyjnych cenach. Jesteśmy do państwa usług po numerami telefonów (71) 78-88-356, kom. 566-887-565 przez całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. com
.