Akcesoria i zabawki dla niemowląt, czyli co musi znaleźć się w wyprawce

Newsy

Narodziny dziecka są pełnym wydarzeniem wydarzeniem nie tylko dla rodziców, ale także dla trochę dalszych krewnych. Dla rodziców narodziny dziecka oznaczają jednak także szereg wydatków.

Rodzice
dziecko
Author: Luci Correia
Source: http://www.flickr.com
nowo narodzonych dzieci bez wątpienia już od pierwszych chwil życia malucha gromadzą wymaganą wyprawkę, myślą również o jego przyszłości. Wraz z rozwojem pociechy bez wątpienia przyjdzie pora, aby pomyśleć o zabawkach dla pociechy. Coraz więcej rodziców kupuje dla swoich pociech zabawki ekologiczne. Na pewno niemałą grupę rodziców zaciekają zabawki Djeco. Popularne zabawki Djeco robione są z materiałów o charakterze ekologicznym, z drewna lub z papieru, sprawdź: kolorowe zabawki djeco. Znajdują się wśród nich klocki, puzzle, rozmaite gry oraz układanki. Jednym słowem, firma oferuje duży wybór zabawek, które wspierają rozwój pociechy. Kocyki dla niemowląt przydadzą się już od pierwszych dni życia naszego malucha. Kocyki dla niemowląt to oferta wszystkich stacjonarnych oraz internetowych sklepów zajmujących się sprzedażą artykułów dla niemowląt i dzieci. Kupując kocyk dla dziecka trzeba wiedzieć, że tkanina, z której wykonano kocyk nie może powodować u dziecka reakcji alergicznej. Na ciepłe i gorące dni z pewnością przyda nam się kocyk (zobacz fakty) wykonany z bawełny. W sklepach możemy wybierać pomiędzy kocykami zrobionymi z czystej bawełny oraz tymi z bawełny z dodatkiem włókien syntetycznych. Ostatnio w sklepach z artykułami dla niemowląt oferowane są nowe kocyki wykonywane z bio-bawełny
dziecko z zabawką
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
.Ten ostatni typ kocyków polecany jest zwłaszcza dla maluchów, które urodziły się z alergią. Grube kocyki szyte z akrylu będą idealne natomiast na spacery w zimne dni, są bowiem niezwykłe ciepłe. Ostatnim rodzajem kocyków dla maluszków są kocyki wykonane z mikrofibry. Dla malucha, który właśnie przyszedł na świat należy kupić kocyk w rozmiarze 80/90 cm. Dla nieco starszych dzieci należy kupić kocyk mający większy rozmiar. Wiele osób zadaje pytanie, ile kocyków powinno się zakupić? Minimalna ilość to dwa kocyki. Jeden może być wykonany z bawełny, drugi akrylowy bądź z mikrofibry. Doskonale byłoby jednak kupić po dwa kocyki każdego typu.