75 tysięcy ludzi codziennie widzi naszą reklamę, czyli jak efektywnie promować się w Koninie

Newsy

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza reklama to taka, którą rejestrujemy mimowolnie, na przykład czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak chociażby w Koninie, przy tłocznej ulicy Kleczewskiej.

Zamontowany tam ekran, należy do firmy posiadającej sieć telebimów w miejscowości. Ten przy skrzyżowaniu na Kleczewskiej ma szerokość pięć metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez szwanku funkcjonuje też przy wyjątkowych warunkach pogodowych – od minus 20 stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Umocowany jest przy jednym z największych skrzyżowań w mieście, przez które każdego dnia przemieszcza się około 75 tys. osób. To też miejsce stykania się najgęściej zaludnionych dzielnic Konina.

telebim reklamowy LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki usługowe, hotele, markety, banki, ale też biura, szkoły, firmy i kościoły. Sieć telebimów składa się w Koninie z kolejnego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do Koninie, w pobliżu drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch ekranach wyświetlane są filmy reklamujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów lekarskich. Jak przekonują właściciele telebimów, na spoty codziennie patrzy aż 75 000 mieszkańców miasta. Jeśli chcemy zobaczyć, jak prezentują się ekrany, wpiszmy w wyszukiwarce internetowej frazę „telebim Konin Kleczewska”. W dziale grafiki umieszczone są jego zdjęcia, a w sekcji kartografii – precyzyjna lokalizacja oraz trasa dojazdu.Taka droga komunikowania za pośrednictwem telebimów jest zatem wyjątkowo korzystna dla zleceniodawców. Co powinniśmy zrobić, by nasz spot był wyświetlany na ekranie? Wystarczy odwiedzić właściwą stronę. Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na stronę jego właściciela. Umieścił na niej szczegółowe parametry ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Należy się na nią zdecydować, jeżeli poszukujemy efektywnego sposobu reklamy. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na ekranach, dotrą aż do 75 tys. mieszkańców miejscowości, a krótkie filmy wideo na dłużej zapadną w pamięci, niż nawet szczególnie oryginalne plakaty.